Apple встановила "випробувальний термін" для заводу Foxconn в Індії

Компанія Apple повідомила, що помістила підприємство збирача айфонів Foxconn на півдні Індії на випробувальний термін після того, як обидві компанії виявили, що деякі гуртожитки та їдальні для працівників не відповідали стандартам охорони здоров'я.

Техгігант не уточнив, що означає випробувальний термін. Коли компанія помістила також розташований в Індії завод іншого постачальника, Wistron Corp, на випробувальний термін після хвилювань серед працівників минулого року, Apple пояснювала, що не надасть тайванській компанії нових замовлень, доки не будуть переглянуті умови праці та поводження з робітниками.

Індійський завод Foxconn зупинився 18 грудня через масове харчове отруєння робітників. Apple та Foxconn не повідомили, коли роботу підприємства буде відновлено.

Чиновник індійського штату Тамілнад сказав Рейтер у понеділок, що влада провела інспекцію в робочих гуртожитках.

На думку аналітиків, наслідки для Apple від закриття заводу, який виробляє моделі iPhone 12 та розпочав пробне виробництво iPhone 13, будуть мінімальними. Проте підприємство стратегічно значуще для довгострокової перспективи, оскільки Apple намагається скоротити залежність від китайського ланцюжка поставок на тлі торгової напруги між Вашингтоном та Пекіном.

29.12.2021

Поделитесь этой новостью: