Американський виробник електромобілів Rivian готується провести IPO

Американський виробник електромобілів Rivian Automotive Inc. готується наступного тижня провести IPO і сьогодні розпочинає зустрічі з інвесторами. Rivian планує розмістити акції за ціною $57-62 за папір, йдеться у повідомленні компанії.

При продажі акцій по верхньому кордоні цього діапазону оцінка Rivian може перевищити $60 млрд, пише The Wall Street Journal. Це буде більше капіталізації Honda Motor Co (близько $53 млрд), але трохи менше ринкової вартості Ford Motor Co (близько $71,6 млрд).

Ціновий діапазон розміщення може змінитися після зустрічі із інвесторами, а також залежно від ринкових умов, зазначає газета.

Акції Rivian будуть звертатися на біржі Nasdaq під тикером "RIVN".

В якості приватної компанії Rivian отримала фінансування у розмірі близько $10,5 млрд з початку 2019 року. Серед її інвесторів Amazon.com Inc, Ford та Cox Enterprises. Amazon минулого тижня повідомила, що володіє 20% часткою Rivian.

У ході інвестраунду, що відбувся в січні поточного року, виробник електромобілів отримав оцінку $27,6 млрд.

Rivian була заснована у 2009 році і спочатку займалася розробкою спортивних автомобілів, але переключилася на виробництво електричних позашляховиків та пікапів. Компанія повідомила, що вже розпочала поставки покупцям своїх перших автомобілів та зафіксувала невеликий виторг у липні-вересні 2021 року.

02.11.2021

Поделитесь этой новостью: