Акціїї Європи відновилися

У четвер відновилися європейські акції завдяки підйому енергосектору, в той час як інвестори сподівалися на додаткові заходи стимулювання для пожвавлення економіки блоку.

Пан'європейський індекс STOXX 600 виріс на 0,7% до 15:49 за Києвом.

Енергетичний індекс виріс на 2%, а папери Total SA, BP Plc і Royal Dutch Shell Plc надали найбільшу підтримку індексу STOXX 600.

Більшість основних європейських субіндексів торгувалися на позитивній території, незважаючи на те, що дані показали, що економічна активність в єврозоні фактично зупинилася в квітні.

Зведений індекс менеджерів із закупівель (PMI) в зоні євро, що розраховується компанією Markit і відображає зміни в економічній активності, в квітні склав 13,5 пункту, згідно з попередніми даними, знизившись з 29,7 пункту в березні.

Активність у виробничому секторі Німеччини продовжила скорочуватися в квітні швидше очікувань, свідчать попередні дані дослідницької компанії Markit.

Індекс споживчої довіри в Німеччині за версією дослідницького інституту GfK на травень склав мінус 23,4 пункту в порівнянні з плюс 2,7 пункту місяцем раніше.

Credit Suisse Group AG в четвер повідомив про зростання чистого прибутку на 75% за перший квартал, але попередив, що пандемія коронавируса може вплинути на результати найближчих кварталів. Акції банку зросли на 2,5% на початку сесії, але потім розгубили перевагу і знижувалися на 0,3%.

Акції найбільшого світового виробника підшипників SKF виросли на 7% після того, як компанія відзвітувала про кращих, ніж очікувалося, квартальні результати.

23.04.2020

Поделитесь этой новостью: