Акції США подешевшали в понеділок

У понеділок американські акції впали при невеликому обсязі торгів, а індекс S&P продемонстрував найрізкіше одноденне зниження за чотири тижні, оскільки швидке поширення коронавірусу і невизначеність навколо законопроекту про бюджетні стимули затьмарюють прогноз відновлення економіки США.

США, Росія і Франція зафіксували рекордний добовий приріст числа випадків коронавірусу. Кількість пацієнтів з діагнозом COVID-19 в американських лікарнях знаходиться на максимумі за два місяці.

Індекс Dow Jones впав на 2,29% до 27.685,38 пункту, S&P 500 - на 1,86% до 3.400,97 пункту, а Nasdaq - на 1,64% до 11.358,94 пункту.

Лідерами падіння стали компанії туристичного сектору: папери круїзних операторів Carnival Corp і Royal Caribbean Cruises Ltd впали на 8,66% і 9,65% відповідно.

"Страхи через новий спалах COVID-19 і нездатності республіканців і демократів домовитися про фіскальну допомоги засмучують інвесторів", - сказав Майкл Ароун з State Street Global Advisors в Бостоні.

На цьому тижні про фінансові результати відзвітують найбільші технологічні компанії, включаючи Apple Inc, Amazon.com Inc, материнську компанію Google - Alphabet Inc і Facebook Inc.

З 139 компаній індексу S&P 500, що відзвітували про прибуток за третій квартал, 83,5% перевершили очікування аналітиків, свідчать дані Refinitiv.

Акції виробника програмного забезпечення Oracle Corp впали на 4,02% після того, як його конкурент, німецька SAP, оголосила про перехід на хмарні технології, відкликавши цільові показники рентабельності в середньостроковій перспективі.

27.10.2020

Поделитесь этой новостью: