Акції Oracle впали на 4,5% після погіршення прогнозу прибутку на 1 квартал

Oracle Corp опублікувала у вівторок прогноз прибутку на поточний квартал нижче оцінок Уолл-стріт - виробник програмного забезпечення для бізнесу нарощує інвестиції в хмарні технології в спробі обігнати конкурентів в цьому сегменті, включаючи Microsoft і Amazon.com.

Oracle відзвітувала про скоригований прибуток в $1,54 на акцію і виручці в $11,23 мільярда за четвертий квартал, що завершився 31 березня - вищим за прогнози, які становлять $1,31 і $11,04 мільярда відповідно.

Компанія планує подвоїти капзатрати на хмарний сегмент майже до $4 мільярдів у 2022 фінансовому році, продовжуючи заробляти в умовах пандемії завдяки збереженню віддаленого режиму роботи в багатьох компаніях.

Однак збільшення інвестицій в хмарні технології призвело до зниження прогнозу з прибутку в першому фінансовому кварталі до 94-98 центів на акцію, тоді як аналітики очікували $1,03 на акцію. В результаті акції компанії втратили 4,5% в ході торгів після закриття Уолл-стріт.

Виручка від хмарних сервісів і підтримки ліцензій, найбільшого підрозділу Oracle, в поточному кварталі зросте на 4% згідно з прогнозом компанії. Таким чином вона складе близько $7,2 мільярда за розрахунками Рейтер. Аналітики в середньому очікували показника в $7,36 мільярда.

16.06.2021

Поделитесь этой новостью: