Акції Netflix впали на 20%

Стрімінговий сервіс Netflix Inc у четвер відзвітував про прогноз прибутку, що перевищив прогноз, у четвертому кварталі, проте дав слабкий прогноз зростання кількості передплатників у першому кварталі, внаслідок чого акції впали майже на 20% на позабіржових торгах, втративши більшу частину набраного за час пандемії приросту.

Компанія прогнозує, що з січня по березень кількість передплатників зросте на 2,5 мільйона, що більш ніж удвічі нижче за оцінку аналітиків у 5,9 мільйона, наведену Refinitiv.

Netflix пояснив зниження прогнозу тим, що очікуваний з нетерпінням контент - наприклад, другий сезон серіалу "Бріджертон" і фільм Райана Рейнольдса про подорожі в часі "Проект Адам" - ​​буде готовий до виходу на екрани пізніше, ніж планувалося.

Акції Netflix впали майже на 20% - до $408,13 на позабіржових торгах. Акції її конкурента Walt Disney Co впали на 4%.

Ф'ючерси на Nasdaq впали майже на 1%, що свідчить, що трейдери очікують, що індекс технологічних компаній відкриється зниженням у п'ятницю.

Netflix прозвітувала про зростання кількості передплатників з жовтня по грудень на 8,3 мільйона, тоді як аналітики прогнозували 8,4 мільйона. Загальна кількість передплатників стрімінгової платформи по всьому світу на кінець 2021 досягла 221,8 мільйона людей.

У листі до акціонерів Netflix повідомила, що пандемія COVID-19, що продовжується, і економічні труднощі в деяких частинах світу, таких як Латинська Америка, могли завадити зростанню кількості передплатників повернутися до темпів, що спостерігалися до пандемії.

Квартальний прибуток на акцію склав $1,33, перевищивши консенсус-прогноз аналітиків у 82 центи. Виручка в четвертому кварталі досягла $7,71 мільярда доларів, що співпало з очікуваннями ринку.

"Навіть у світі зростаючої конкуренції ми з оптимізмом дивимося на наші довгострокові перспективи зростання, оскільки стрімінгове мовлення витісняє лінійні розваги по всьому світу", - йдеться у листі Netflix до акціонерів.

21.01.2022

Поделитесь этой новостью: