Акції КНР закрився в плюсі

У середу завдяки оптимізму з приводу триваючого відновлення економіки КНР, китайський фондовий індекс "блакитних фішок" закрився в плюсі.

Індекс Shanghai Composite практично не змінився і склав 3.366,98 пункту, в той час як індекс "блакитних фішок" CSI300 піднявся на 0,18% до 4.953,87 пункту.

"Економіка залишиться сильною в найближчій перспективі, оскільки домогосподарства скорочують надлишкові заощадження, накопичені в цьому році", - пишуть аналітики з Capital Economics.

Субіндекс фінансового сектора і індекс нерухомості знизилися на 0,01%, сектор споживчих товарів додав 1,08%, а сектор охорони здоров'я зріс на 0,84%.

Підйом очолили акції Lucky Film Co Ltd, Guangzhou Development Group Inc і JILIN QUANYANGQUAN Co Ltd, лідерами падіння стали Guangzhou Yuetai Group Co Ltd, Chengbang Eco-Environment Co Ltd і Super Telecom Co Ltd.

Акції Semiconductor Manufacturing International Corp в Шанхаї знизилися на 5,5%, в ході сесії їх падіння досягало 9,8%. До цього виробник мікрочіпів повідомив, що рада директорів в курсі намірів гендиректора компанії піти у відставку.

MSCI виключить компанію з розрахунку декількох своїх глобальних індексів цінних паперів в числі китайських фірм, на які поширюються заборонні заходи, введені президентом США Трампом в листопаді.

Гонконгський індекс Hang Seng піднявся на 0,97% до 26.460,29 пункту, а індекс China Enterprises виріс на 0,6% до 10.461,9 пункту.

16.12.2020

Поделитесь этой новостью: