Акції Гонконгу досягли максимуму

У понеділок акції Гонконгу досягли максимуму більш ніж трьох тижнів, завдяки новинам з усього світу про зниження кількості нових випадків зараження коронавірусом, в той час як центральний банк Китаю влив в економіку країни $ 56 мільярдів для пом'якшення економічних наслідків пандемії.

Народний банк Китаю в п'ятницю звільнив близько 400 мільярдів юанів ($ 56,38 млрд), знизивши норматив резервів для дрібних банків, щоб підтримати економіку, яка постраждала від коронавірусу.

Гонконгський індекс Hang Seng виріс на 2,21% до 23.749,12 пункта, а індекс Hang Seng China Enterprises піднявся на 1,7% до 9.652,31 пункта.

"Ми очікуємо відновлення ринку за рахунок поступової імплементації монетарних заходів та фіскальної підтримки", - пишуть аналітики Essence Securities.

Італія в неділю зафіксувала мінімальну кількість смертельних випадків за більш ніж два тижні, в той час як міністерство охорони здоров'я Франції повідомило про уповільнення приросту смертельних випадків захворювання COVID-19.

У той же час, президент США Дональд Трамп в неділю висловив надію на "вирівнювання" кризи, яка пов'язана з коронавірусом, після того як штат Нью-Йорк відзвітував про перше зниження числа смертельних випадків за тиждень.

06.04.2020

Поделитесь этой новостью: