Акції Європи зміцнюються в п'ятницю

У п'ятницю європейські акції зміцнилися вслід за телекомунікаційним сектором, але основні індекси можуть показати різке тижневе зниження на тлі зростання числа випадків COVID-19 в регіоні.

Пан'європейський індекс STOXX 600 зміцнів на 0,15% о 10.49 за Києвом, при цьому акції телекомунікаційних компаній додали 0,94%.

Папери іспанського оператор мобільного зв'язку MasMovil подорожчали на 0,2% після того, як місцева газета повідомила, що Vodafone почала переговори про покупку компанії. Акції Vodafone виросли на 1,5%.

Французький CAC40 знизився на 0,45% після того, як країна встановила новий денний рекорд нових випадків COVID-19 і прем'єр-міністр попередив в четвер, що уряд може бути змушений знову ввести локдаун в окремих частинах країни.

Німецький DAX скоротився на 0,2%, а британський FTSE 100 зміцнився на 0,2%.

За підсумками волатильною тижні, зазначеної побоюваннями з приводу коронавірусних обмежень, що стопорить відновлення європейської економіки, яка триває корекцією в американському техсекторе, STOXX 600 може показати гірший тижневий результат за більш ніж три місяці.

Акції французької медіагрупи Lagardere, яка видає журнал Paris Match, підскочили на 22,6% після того, як мільярдер Бернар Арно повідомив, що придбав пряму частку в компанії, на участь в якій претендують кілька інших інвесторів.

25.09.2020

Поделитесь этой новостью: