Акції Didi обрушилися на 7% після візиту регуляторів

Акції китайської Didi Global Inc ADR впали більш ніж на 7% в ході премаркету в США у п'ятницю, 16 липня, після того, як офіційні особи з семи урядових відомств Китаю навідалися в офіси гіганта райдшерінга. Про це повідомляє CNBC.

Адміністрація кіберпростору Китаю (CAC), а також Державна адміністрація з регулювання ринку (SAMR) були серед тих регуляторів, які вирішили перевірити мережеву безпеку сервісу на замовлення таксі. На початку липня, усього через кілька днів після гучного IPO в США, CAC звинуватив Didi в незаконному зборі даних користувачів.

Китайська компанія була змушена припинити реєстрацію нових користувачів в додатку, а воно саме було видалено з місцевих онлайн-магазинів.

Зараз регулятори КНР активізують свої зусилля щодо забезпечення кібербезпеки в країні. Минулого тижня CAC оголосив, що будь-які компанії, у яких є в наявності інформація більше 1 млн користувачів, повинні пройти перевірку, перш ніж проводити лістинг за кордоном. Це частина більш широких зусиль Пекіна з посилення законів про конфіденційність і захист даних в Китаї.

16.07.2021

Поделитесь этой новостью: