Air France отримає держдопомогу в розмірі 7 млрд євро

Європейська комісія затвердила надання Францією державної підтримки авіакомпанії Air France на суму 7 млрд євро в зв'язку з епідемією COVID-19. "Європейська комісія в рамках правил ЄС щодо держдопомоги затвердила надання Францією (авіакомпанії) Air France допомоги на суму 7 млрд євро, що складається з державних гарантій по кредитах і акціонерної позики, щоб терміново забезпечити їй ліквідні кошти в контексті епідемії коронавірусу".

Ця міра була затверджена відповідно до "Тимчасовими рамками державної допомоги", прийнятими виконавчою колегією ЄС 19 березня і діючими до кінця року. Вони пом'якшують існуючі в ЄС правила конкуренції та державної підтримки бізнесу.

"Ми тісно співпрацюємо з Францією, як і з багатьма іншими державами - членами (ЄС), в тому, щоб вони могли якомога швидше, ефективніше і відповідно до правил ЄС забезпечувати державну підтримку з метою подолання нинішньої кризи", - заявила в цьому зв'язку заступник голови ЄК Маргрете Вестагер.

Air France входить в групу Air France - KLM, в якій бере участь французька держава. З парком з більш ніж 300 літаків Air France є дуже важливою компанією для економіки Франції з точки зору зайнятості і зв'язку з багатьма французькими регіонами, в тому числі заморськими. З самого початку спалаху коронавірусу Air France відігравала важливу роль в репатріації громадян і транспортуванні медичного обладнання, відзначається в комюніке ЄК.

04.05.2020

Поделитесь этой новостью: