ABN Amro погодився виплатити штраф

У понеділок нідерландський банк ABN Amro повідомив, що досяг угоди з прокуратурою Нідерландів про виплату 480 мільйонів євро ($574 мільйони) для врегулювання справи про відмивання грошей.

ABN Amro повідомив, що погодився виплатити штраф у розмірі 300 мільйонів євро і 180 мільйонів євро в якості повернення незаконно отриманих коштів, що відображає "серйозність, масштаб і тривалість виявлених прогалин" в боротьбі з відмиванням грошей.

Прокуратура повідомила, що розслідування триває і що троє колишніх членів ради директорів банку, чиї імена не називаються, є підозрюваними і, імовірно, "фактично несуть відповідальність за порушення" законодавства про боротьбу з відмиванням грошей.

Генеральний директор датського банку Danske Bank Кріс Вогельзанг пішов у відставку в понеділок після того, як влада Нідерландів включили його в список підозрюваних в рамках розслідування. Вогельзанг раніше входив до складу виконавчої ради ABN Amro.

Danske повідомив, що новим главою стане Карстен Егеріс, який до цього обіймав посаду директора з управління ризиками.

Прокуратура Нідерландів у вересні 2019 року звинуватила ABN Amro в тому, що кредитор не зміг виявити рахунки, що використовувалися при відмиванні грошей, не розірвав відносини з підозрілими клієнтами і не повідомив про подібні транзакції відповідним органам.

19.04.2021

Поделитесь этой новостью: