Корисне

Ризики в торгівлі

Згідно мані-менеджменту, існує 3 види торгівлі:

1. Ризикова торгівля - ризик перевищує 30% (без стоп-лосс)

Рекомендується використовувати цю стратегію для торгівлі на депозитах мінімум 10000 дол., Так як при ризики в 30% потенційний прибуток становить близько 190-320%, відповідно є можливість подвоїти депозит протягом одного місяця. Логічно, що прибуток в розмірі 18000-30000 дол. є достатньою мотивацією для трейдера який оперує на ринку дрібними рахунками.

Мета даної стратегії: подвоїти або потроїти депозит за один місяць. Після подвоєння депозиту Трейдер частину коштів виводить з депозиту на інший торговий рахунок тобто диверсифікує свій капітал. Після цього продовжує торгівлю, або вибирає іншу стратегію.

 

2. Середньо ризикова стратегія - ризик перевищують 5% від оборотних коштів. (В залежності від ситуації встановлюється стоп-лосс, часто використовуються трейлинг стопи)

Дана стратегія використовується трейдерами які вважають за краще контролювати свої ризики, але при цьому використовують свій депозит з метою розвитку його до певної суми (зазвичай цей показник в 3-4 рази перевищує початкову суму). Це означає, що при малої та середньої волатильності трейдер використовує близько 5% від депозиту і тільки тоді коли виходять важливі новини, такі як початок воєн, революцій, форс мажорні ситуації, зміна облікових ставок, інтервенції і тп трейдер підвищує ризики до 30% (не більше).

Мета даної стратегії: збільшити депозит до заздалегідь поставленої мети.

Рекомендується трейдерам які оперують рахунками від 10 до 30 тис дол. Якщо рахунок в 5 тис - мета збільшити рахунок до 18-20 тисяч дол. Якщо у трейдера стартовий капітал в 20 тис - то мета побудувати депозит в 70-80 тис. дол. Зазвичай це відбувається за 9-10 місяців торгівлі. Сильно полегшить завдання побудувати депозит до даної мети, якщо брокер через якого торгує трейдер, має добре сформовану бонусну програму і депозитний відсоток для активних рахунків.

 

3. Мало-ризикова торгівля - ризик не більше 5% від оборотних коштів (рекомендується 2%) (торгівля ведеться тільки з встановленням стоп-лосс)

Дана стратегія є найбільш пасивною стратегією так як вона передбачає торгівлю з обмеженими ризиками. Відповідно прибутковість теж обмежена. Трейдери які використовують безрисковую торгівлю закривають місяці з прибутком не більше 12% від депозиту. В середньому відсоток прибутку варіює від 5 до 7% що становить 60% на рік.

Мета даної стратегії: постійний стабільний заробіток в розмірі 5-7 тис дол на місяць. Трейдери які оперують подібними професійними рахунками від 100 000 дол, виводять кожен місяць прибуток, так як дана стратегія не передбачає побудову депозиту і немає сенсу залишати прибуток на рахунку.

 

 

Не рекомендується використовувати цю стратегію трейдерам з депозитами менше 4 тис. Так як прибуток по даній стратегії становить максимум 200 дол на місяць що є скоріше демотивацією, ніж мотивацією. Рано чи пізно трейдер перестає торгувати.

 

Рівень Ризику (рівень стоп-лосс)

Ризик це сума коштів якими трейдер готовий ризикнути для того, щоб заробити більше. Стоп-лосс зазвичай в три рази менше потенційного прибутку. Стоп-лосс вимірюється наступним чином.

Наприклад у трейдера на рахунку 120 тис. дол, він торгує не ризиковою стратегією в якій ризик становить 2%. Його мані менеджмент дозволяє йому ризикнути сумою в 2400 дол. Це означає що трейдер може відкрити одну угоду 1 лотом і встановити стоп-лосс в розмірі 240 піпсів, або відкрити угоду 5 лотами і встановити стоп-лосс в розмірі 48 піпсів. Або відкрити 4 угоди по одному лоту на 4 різних валютних парах. При установці стоп-лосс також необхідно враховувати сигнали індикаторів або рівнів.

31.03.2020

Поделитесь этой новостью: 
Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера