S&P та Nasdaq закрилися на рекордних максимумах

Індекси S&P 500 і Nasdaq закрилися зростанням у четвер, досягнувши рекордних максимумів після різноспрямованої торгової сесії на Уолл-стріт. Інвестори зосередилися на сильних результатах рітейлерів та технологічних компаній, незважаючи на коментарі глави ФРБ Нью-Йорка про зростання інфляції.

Індекс Dow Jones закрився зниженням на 0,17% до 35.870,95 пункту, індекс S&P 500 зріс на 0,34% до 4.704,54 пункту, тоді як Nasdaq піднявся на 0,45% до 15.993,71 пункту. ​.

Індекс Dow залишався під тиском, зафіксувавши третє зниження цього тижня через падіння паперів Cisco Systems Inc.

У центрі уваги інвесторів залишається інфляція. Фондові ринки відступили після того, як президент Федерального резервного банку Нью-Йорка Джон Вільямс сказав, що інфляція стає все масштабнішою і що очікування щодо майбутнього зростання цін посилюються.

Однак до кінця ранкових торгів S&P та Nasdaq відновилися. Nasdaq виріс слідом за акціями Nvidia, які підскочили на 8,2% після того, як компанія прозвітувала про результати, що перевершили прогнози, за квартал і повідомила, що чекає зростання виручки в четвертому кварталі завдяки підрозділу центрів обробки даних.

Субіндекс напівпровідників закрився на рекордно високому рівні, піднявшись на 1,8%.

Сектор споживчих товарів виріс на 1,5% після хороших результатів рітейлерів Macy's та Kohl's.

"Споживач сильніший, ніж очікувалося; це хороша новина для країни в цілому. Більш сильний споживач є відображенням сильного економічного підйому", - сказав Майк Зігмонт із Harvest Volatility Management.

19.11.2021

Поделитесь этой новостью: