Прибуток McDonald's виявся нижчим ніж очікував ринок

У першому кварталі прибуток McDonald's виявся нижчим ніж очікував ринок, оскільки більшість ресторанів мережі продовжують роботу тільки на доставку і на виніс, а також займаються обслуговуванням клієнтів на автомобілях.

Чистий прибуток компанії знизився в січні-березні до $ 1,11 мільярда, або $ 1,47 на акцію, з $ 1,33 мільярда, або $ 1,72 на акцію, за аналогічний період минулого року, згадується в повідомленні McDonald's в четвер. Аналітики в середньому очікували прибуток у розмірі $ 1,57 на акцію, згідно з даними IBES від Refinitiv

Виручка зменшилася на 6,2% до $ 4,71 мільярда, виявившись кращою за прогнози Уолл-стріт на рівні $ 4,65 мільярда.

Згідно з повідомленням компанії, близько 75% з 39.000 ресторанів McDonald's в світі продовжують роботу, включаючи майже всі з близько 14.000 закладів в США. Зокрема, відновили роботу більшість закладів в Китаї.

Раніше McDonald's відкликала прогноз на поточний рік з огляду на невизначеність, пов'язану з пандемією коронавірусу і її наслідками для світової економіки.

Акції McDonald's слабко дешевшають в ході позабіржовий сесії в четвер. З початку року котирування знизилися приблизно на 5%.

30.04.2020

Поделитесь этой новостью: