Азійський ринок у вівторок торгується неоднозначно

У вівторок вранці фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону, як і американські фондові ф'ючерси, торгувалися різноспрямовано, поки інвестори зважували вплив жорсткості грошово-кредитної політики на відновлення світової економіки після COVID-19.

Японський індекс Nikkei 225 додав 0,52% до 21:57 за східним часом (02:57 за Грінвічем); при цьому дані, опубліковані сьогодні вранці, показали, що витрати домогосподарств країни у грудні 2021 року скоротилися на 0,2% у річному вирахуванні, збільшившись на 0,1% у місячному вирахуванні. Скоригований рахунок поточних операцій склав 0,79 трлн ієн ($6,86 млрд), а поточний рахунок - 0,371 трлн ієн.

Південнокорейський KOSPI виріс на 0,94%.

Австралійський ASX 200 виріс на 0,95%, а індекс ділової впевненості Національного банку Австралії (NAB) у вівторок становив 3.

Гонконгський індекс Hang Seng знизився на 1,30%.

Китайський Shanghai Composite виріс на 0,58%, а Shenzhen Component упав на 1,58%.

Фондові індекси США завершили попередню сесію на зниженій ноті під тиском акцій Big Tech, таких як Meta Platforms Inc., Alibaba Group Holding Ltd., американські акції якої впали на 6,1%; при цьому індекс Nasdaq Golden Dragon China також упав.

Японські державні облігації також були у центрі уваги, оскільки Банк Японії готується розпочати інтервенцію з покупками, оскільки дохідність наближається до верхньої межі допустимого центральним банком рівня.

Американські казначейські облігації з більш тривалим терміном погашення стабілізувалися після глобального розпродажу на ринку облігацій через ймовірність підвищення процентної ставки для стримування інфляції. Дані інфляції в США, включаючи індекс споживчих цін (CPI), будуть опубліковані в четвер.

"В якийсь момент ринок звикне до режиму жорсткості", - йдеться в записці головного інвестиційного директора AXA Investment Managers з основних інвестицій.

«Ключове значення матимуть перегляди прогнозів зростання та прибутку у найближчі кілька місяців».

Глобальний ринок знизився з початку 2022 року приблизно на 5%, тоді як суверенний борг Європи перед США та Австралією також скоротився.

Інвестори розмірковують про більш широкий вплив політики Федеральної резервної системи США «особливо на кредитний ринок», - заявила в інтерв'ю Bloomberg глава інвестиційного відділу Citi Global Wealth з інвестицій у Північній Америці Крістен Біттерлі.

«Саме на це зараз дивиться більшість інвесторів щодо того, що справді може викликати волатильність на ширшому ринку», — сказала вона.

Голова ФРБ Клівленда Лоретта Местер виступить у середу, а голова Банку Англії Ендрю Бейлі - на день пізніше.

08.02.2022

Поделитесь этой новостью: