Корисне

Що відчувають початківці трейдери

Оптимізм.

При початку торгів трейдер відчуває оптимістичний настрій, так як він прийняв рішення торгувати і розуміє що все у нього вийде.

Схвильованість.

Після відкриття першої угоди, протягом 2-3 хвилин, трейдер переходить в інший психологічний настрій, він починає хвилюватися за угоду. Якщо угода в плюсі ​​він хвилюється за те, щоб вона не стала негативною і переживає за сформуваний прибуток. Якщо угода в мінусі він переживає за те, що прийняв неправильне рішення. В кожному окремому випадку через психологічний тиск трейдер приймає рішення закрити операцію.

Нервове збудження.

Як у випадку закриття угоди в плюсі, так і в разі закриття угоди в мінусі, трейдер не витримав операцію до необхідного результату. У зв'язку з цим він приймає рішення відкрити ще одну угоду, як правило це теж напрям і той же фінансовий інструмент. Залежно від характеру трейдера даний процес може повторюватися кілька разів, поки ринок не дійде до прогнозованого трейдером значення.

Ейфорія (найнебезпечніший для трейдера етап)

Трейдер відчуває величезну радість за свій результат, будує плани на майбутнє, уявляє як швидко він може втілити свою мету в реальність, як добре що він вибрав цю професію, все легко і просто, і ось Я і мій результат - доказ прибутковості біржової торгівлі. Але цей стан призводить до втрати пильності і уважності трейдера.

Занепокоєння

Трейдер продовжує торгівлю з притупленою пильністю і відкриває угоди без найменшого побоювання, в повній впевненості, що все робить правильно так як доказ своєї правоти підтвердив прибутковими операціями. У більшості випадків погано обдумана угода стає невдалою, так як трейдер цілком не знає де його точка виходу з ринку, адже угода відкрита під впливом позитивних емоцій (в ейфорії). Така угода буде закрита з маленькою прибутком або в великому збитку. За правилами трейдингу для початківців, трейдер повинен зупинити торгівлю і почати її заново. Трейдер спочатку так і робить, але думки про те що він щось не те зробив і бажання бути знову чемпіоном, змушують трейдера відкрити угоду знову, з метою відігратися.

Заперечення

Звичайно ж трейдер відкриває угоду щоб відігратися. Це призводить до збільшення ризиків, так як швидко відшкодувати той прибуток якогоне вистачає на рахунку, можна тільки збільшивши ризики. Що трейдер і робить на даному етапі. Відповідно збитки збільшуються - трейдер не хоче приймати реальність того, що відбувається. Чи не хоче приймати збитки а заперечує їх. Відповідно зростає бажання підняти прибуток і як результат - трейдер в рази збільшує ризики.

Страх

При плаваючих збитках, у трейдера зростає страх втратити гроші. Страх трейдера втратити гроші викликає сильний стрес. Саме страх втрати грошей змушує трейдера робити помилки і продовжувати некоректну торгівлю.

Паніка

Чим більше страх втратити гроші, тим сильніше паніка. В цьому випадку трейдер не усвідомлює що він робить і що сталося. І в якийсь момент ловить себе на тому, що вранці прогнозував один напрямок ринку а зараз сидить в протилежному (тобто прогнозував зростання а позиції тримає на селл).

Капітуляція

Рано чи пізно трейдер приймає реальність і рішуче закриває угоди з тим збитком в якому вони знаходяться. Визнає всі помилки, розуміє що винен тільки він і закриває комп'ютер.

Пригніченість

На цьому етапі трейдер відчуває дуже сильну відразу до ринку і до всього, що пов'язано з біржовою торгівлею. Це призводить до припинення торгівлі і бажанням зав'язати з цим повністю. Також на даному етапі у трейдера часто виникає параноя (хто то спеціально так зробив, що він зазнав невдачі)

Депресія

Пригніченість трейдера призводить до спокійної байдужості. Депресія і є той період коли людина відчуває себе погано але розум не підвладний емоціям. Трейдер починає аналізувати що сталося, чому він зробив такі угоди, перевіряє свої прогнози, знаходить досконалі помилки ...

Надія

Після аналізу помилок у трейдера з'являється надія на те, що він ще може стати успішним, потрібно тільки не повторювати ті самі помилки. Стає більш дисциплінованим, більше часу приділяє аналізу, торгує менш ризиковано, від чого і з'являється оптимізм.

Рекомендації старого трейдера Fredysona

За всю торговельну кар'єру, трейдер може пройти дуже багато раз через даний цикл, але маючи попередній досвід проходження по цих етапів він може зупиниться на етапі ейфорії, так як всі біди починаються саме після Ейфорії.

Бажаю вам тільки схвильованого оптимізму.

01.04.2020

Поделитесь этой новостью: 
Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера